Weibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačka + DÁREK a doprava ZDARMA

Typ: Sekačky WEIBANG

Výrobce: WEIBANG

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 27 990 Kč s DPH

Popis produktu: Weibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačka

 AKCE NA TENTO TÝDEN: SLUŽBA SERVIS DeLUXE ZDARMA
- sestavení, nalití oleje, vyzkoušení a seřízení sekačky
- přeprava sestavené a odzkoušené sekačky k Vám domů na paletě za cenu 300,- Kč s DPH. Jedná se cenový rozdíl k balíkové přepravě.

V případě zájmu uveďte požadavek do komentáře k objednávce.

 
 
 

Vlastnosti
 

Vytvořte si se sekačkou Weibang 567 SBV-R pruhy na vašem trávníku tak, jako profesionálové. 

Chcete mít na trávníku anglické pruhy jako na fotbalovém stadionu? Udělá je jen tato sekačka s kovovým půleným válcem! Tento stroj má totiž místo zadních koleček kovový půlený válec, který na trávníku dělá pruhy a je poháněn řetězem. Tento kovový půlený válec je poháněn řetězem.

Sekačka má díky motoru Briggs and Stratton dostatečně výkonný motor. Záběr 480mm a variabilní rychlost pojezdu. Sekačka Weibang 567 SBV-R je určená pro údržbu ploch v rozmezí 1000  3000 m2.
Pruhy jsou vytvářeny zadním kovovým půleným opěrným válcem. Válec je navržen tak, aby kopíroval povrch vašeho trávníku. Zároveň zajistí perfektní sběr a střih. Válec dovoluje snadné objíždění hranice pozemku a eliminuje možnost skalpování trávníku na jeho okrajích.

Časté používání tohoto typu sekaček zvyšuje kvalitu trávníku.

Sekačka WEIBANG WB 567 SBV-R je určena na středně velkévelké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 567 SBV-R vyniká speciálním pevným a masivním hliníkovým šasim

Pogumovaná hliníková kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.

Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. 

Dále je tato sekačka vybavena kovovým pohonným válcem a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. 

Dalším velkým unikátem je motor znakčy Briggs and Stratton 850EX Series.

Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová variabilní variátorová převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. 

Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků.

Novinkou letošní sezóny je speciální komaxitový nástřik s leštěnou smooth hardness úpravou (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

 

Parametry: Motorová sekačka s pojezdem WEIBANG WB 486 SBV-R

Vlastní pojezd: ANO, pomocí kovového válce
Motor: Briggs and Stratton
Model motoru: 850EX Series DOV
Ovládání otáček motoru: ANO
Startování: Ruční
Šířka sečení: 560mm
Převodovka: Celokovová variátorová patentovaná převodovka
Variátor: Unikátní patentovaná napínací kladka s variátorem
Převod z převodovky na pohonný válec: Řetězem
Centrální nastavení výšky: ANO, 11 pozic, 13 - 67 mm
Rychlost pojezdu: 2,4 - 5,0 km/h, 5 poloh
Hmotnost: 59 kg
Ekogonomicky měkčená rukojeť: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Velikost předních kol: 180 mm
Velikost zadního válce: 130 mm
Materiál pohonného válce: Kov
Anitivibrace: ANO
Objem koše: 65 l
Podvozek: Hliník

K této zahradní sekačce od nás dostanete dárkový balíček ZDARMA:

Obsahuje :
2x Olej SAE 30, 0,6l v ceně 160,- Kč ZDARMA
Vysoce kvalitní olej pro 4-taktní motory pro zahradní sekačky.

Doprava na EURO paletě v ceně 450,- Kč ZDARMA
Dopravní společnost Vám doručí zásilku přímo na dodací adresu vyplněnou v objednávce.

Cena dárkového balení, kterou ušetříte 610,-Kč!!!!

 

Více obrázků produktu: Weibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačka

Weibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačkaWeibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačka

3D animace k produktu: Weibang WB 567 SBV-R travní válcová sekačka

 

© 2011 - 2024