EUROSYSTEMS LA ZAPPA-E

Typ: Kultivátory

Výrobce: EUROSYSTEMS

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 7 990 Kč s DPH

Popis produktu: EUROSYSTEMS LA ZAPPA-E

 

Doporučená plocha: 100 m²
Pracovní šířka: 4 nože, záběr 36 cm, ⌀ 260mm
Převodovka: nekonečný šroub v olejové lázni, 1 rychlost
Motor: elektrický 1300W, 230-240V/50Hz
Řídítka: skládací
Příslušenství: transportní kolečko, brzdící kolík
Hmotnost: 23 kg
Rozměry: 425x1260x1060 mm

Elektrický kultivátor EUROSYSTEMS LA ZAPPA 1300 je ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, květinové záhony v předzahrádkách apod.Jedná se o kompaktní a díky transportním kolečkům i snadno ovladatelný kultivátor. Práci s ním hravě zvládnou i ženy. Obsluha kultivátoru je velmi jednoduchá. Tichý chod motoru neruší hlukem ani v hustě zastavěných prostorech a bytových oblastech. Kultivátor je vybaven speciálními tvarovanými noži pro důkladné rozmělnění zeminy. Kovová převodovka pro dlouhou životnost stroje. Bezpečnostní vypínač s lehkým chodem. Úchyt kabelu zamezující jeho poškození. Tepelná pojistka chránící motor proti poškození přehřátím. Dvojitá izolace kovových částí pro vaši maximální bezpečnost. Skládací rukojeť pro snadný transport a skladování. Výborný pomocník při kypření půdy, při úpravě půdy před setbou a zapravování drtě, hnojiva, kompostu nebo rašeliny do půdy.

Italský výrobce Eurosystems je rodinná firma, založená v roce 1973 v Luzzara, provincie Reggio Emilia, pobřežní vesnice v údolí řeky Pád.

Italský výrobce Eurosystems se zabývá výrobou zahradní a zemědělské techniky určené pro zemědělce, zahradníky, vinaře, sadaře a stavební firmy. Nesmírnou výhodou některých produktů je multifunkčnost strojů.

Od roku 1980 se Eurosystems specializovali na přizpůsobení jejich produktů pro potřeby širokého spektra zákazníků a stali se globálním partnerem několika mezinárodních značek.

Výrobky Eurosystems jsou vyráběny v Itálii za použití nejnovějších technologií přímo ve výrobních halách společnosti, kde probíhá kompletní výroba a montáž strojů a zařízení.

Made in ITALY.

EUROSYSTEMS LA ZAPPA historická vlajková loď vyráběná od roku 1989 se stala průmyslovým standardem na globálním trhu. Bezpochyby nejnapodobovanější a nejprodávanější model, EUROSYSTEMS LA ZAPPA navržená tak, aby byla extrémně robustní a snadno použitelná. La Zappa je ideální pro práci s měkkými a středně kompaktními půdami (pracovní hloubka při prvním průchodu 20-25 cm). Dobře se mu daří i na tvrdých a jílovitých půdách (5 cm /na projeté). K dispozici také v motorové verzi.

 

Příslušenství na dokoupení:

 

Provzdušňovač

pevné nože se záběrem 30 cm

obj. č. 1800907002000

 

Kultivační nože 16

se záběrem 16 cm

obj. č. 1800907004000

 

Hrobkovací pluh

pevné nastavení s rychlým uvolněním

obj. č. 1800907000000

 

Drátkový provzdušňovač

pružiny, pracovní záběr 50 cm

obj. č. 1800907001000

 

Více obrázků produktu: EUROSYSTEMS LA ZAPPA-E

EUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-EEUROSYSTEMS LA ZAPPA-E

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: EUROSYSTEMS LA ZAPPA-E

Drátkový provzdušňovač pro EUROSYSTEMS LA ZAPPADrátkový provzdušňovač pro EUROSYSTEMS LA ZAPPA4 490 Kč Kč s DPH
Hrobkovací pluh pro EUROSYSTEMS LA ZAPPAHrobkovací pluh pro EUROSYSTEMS LA ZAPPA1 390 Kč Kč s DPH
Kultivační nože pro EUROSYSTEMS LA ZAPPAKultivační nože pro EUROSYSTEMS LA ZAPPA1 490 Kč Kč s DPH
Provzdušňovač pro EUROSYSTEMS LA ZAPPAProvzdušňovač pro EUROSYSTEMS LA ZAPPA2 690 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2024