Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA - SUPER AKCE

Typ: Zahradní nábytek

Výrobce: BL design

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 16 990 Kč s DPH

Akční cena: 12 490 Kč s DPH

Ušetříte: 4 500 Kč s DPH

Popis produktu: Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

Luxusní zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 se skládá ze dvou lavic, dvou křesel a stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 je určen do exteriérů, interiérů pergolových prostor. Není vhodný pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace. V ceně 6 kusů luxusních sedáků (hnědý).

Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + sedaky ZDARMA!!!

Rozměry stolu: 150x90x74 cm,

Rozměr křesla: 59x63x86 cm,

Rozměr lavice: 120x63x86 cm

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí (po použití vhodné impregnace), protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

 

 DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!
 !!!AKCE ČASOVĚ OMEZANA, NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!!

 

Více obrázků produktu: Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMADřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

3D animace k produktu: Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

Dokumenty k produktu: Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Dřevěný zahradní nábytek MERILIN COMBI 6 + luxusní sedáky ZDARMA

Polstr na křesílko  - Kostka.Polstr na křesílko - Kostka.449 Kč Kč s DPH
Polstr na křesílko - Hnědý.Polstr na křesílko - Hnědý.449 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2022