Zástěna bambus 1x3m VERDEMAX 6700

Zástěna bambus 1x3m VERDEMAX 6700

Typ: Žaluzie

Výrobce: VERDEMAX

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Maloobchodní cena: 299 Kč s DPH

Popis produktu: Zástěna bambus 1x3m VERDEMAX 6700

VERDEMAX nabízí širokou škálu bambusových vertikálních  žaluzií pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Ochranné žaluzie ideální pro vytvoření intimních prostorů na zahradě a terasách nebo k pokrytí altánů snižujících účinek slunce. Vyrobeno s přírodních materiálů je prošita pevným nylonem.
Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme kutily i profesionály.
 
VERDEMAX vertikální žaluzie 1 x 3 m 6700 
 
Bambusové vertikální žaluzie jsou přírodní produkt ideální pro vytvoření intimních prostorů na zahradě a terasách nebo k pokrytí altánů snižujících účinek slunce.
 
Rozměr: 1 x 3 m. 
Žaluzie je prošita pevným nylonem.
Jednodílné balení ve smršťovací fólii.
 
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
 
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

Více obrázků produktu: Zástěna bambus 1x3m VERDEMAX 6700

Zástěna bambus 1x3m VERDEMAX 6700
 

© 2011 - 2023