Roleta rákos 1x1,6m - Vedemax 5245

Roleta rákos 1x1,6m - Vedemax 5245

Typ: Žaluzie

Výrobce: VERDEMAX

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Běžná cena: 599 Kč s DPH

Akční cena: 449 Kč s DPH

Ušetříte: 150 Kč s DPH

Popis produktu: Roleta rákos 1x1,6m - Vedemax 5245

VERDEMAX roleta rákos 1x1,6 5245 je proutěná žaluzie „přírodní odstín“ . 

Přírodní produkt vyrobený z vysoce kvalitního kalibrovaného dřeňového proutí, ideální pro dveře, okna, pergoly a altány.

Elegantní řešení pro zastínění přímého slunečního světla, snadno použitelné díky systém navíjení lanka.

 

Rozměr: 1 x 1,6 m

Baleno v průhledném blistru

 
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet  pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Stínící plachta je moderní náhradou či alternativou zahradního slunečníku, která slouží k zastínění jakýchkoliv ploch, kde se z některých důvodů nehodí slunečník. Výhodou stínící plachty je velká mobilita a variabilita použití a možnost snadného a rychlého přemístění dle aktuální polohy slunce.
 
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

 

© 2011 - 2022