Zahradní houpačka VeGA Lux Green + DÁREK, 5l soudek piva Brouczech

Typ: Zahradní houpačky

Výrobce: V-GARDEN

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 10 990 Kč s DPH

Popis produktu: Zahradní houpačka VeGA Lux Green

Dřevěná zahradní houpačka VeGA LUX GREEN
 
Houpačka VeGA LUX GREEN je luxusní zahradní houpačka se stříškou a lůžkovou úpravou.
Houpačka je vyrobena z tvrdého tropického dřeva Meranti. 
Šířka houpací lavice 186 cm.
Možnost lůžkové úpravy.
Určeno do exteriérů a pergolových prostor. 
Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namáhaném prostředí bez vhodné impregnace.
Rozměry houpačky: 232x126x177 cm. 
Nosnost: 300kg
Barva: zelená
Masivní polstry sedáku a opěradla jsou součástí balení.

 

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Luxusní zahradní houpačka se stříškou. Houpačka je vyrobena z tvrdého tropického dřeva Meranti. Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namánahém postředí bez vhodné impregnace. 

Nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Více obrázků produktu: Zahradní houpačka VeGA Lux Green

Zahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux GreenZahradní houpačka VeGA Lux Green

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Zahradní houpačka VeGA Lux Green

Teak olej V-Garden Sokrates 0,6 lTeak olej V-Garden Sokrates 0,6 l229 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2024