Stínící plachta VERDEMAX 5881 Z

Stínící plachta VERDEMAX 5881 Z

Typ: Slunečníky a stínící plachty

Výrobce: VERDEMAX

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 1 390 Kč s DPH

Popis produktu: Stínící plachta VERDEMAX 5881 Z

Stínící plachty jsou ideálně zhotovené pro vytvoření zastíněných ploch na Vaší zahradě. Zesílené prošívání, ocelové kroužky v každém rohu, dodáváno kompletně s upevňovacími lany
 

Tvar: Trojcíp
Rozměr: 5 x 5 x 5 m  
Barva: zelená 
Tkanina: 130g/m2 
 
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

VERDEMAX nabízí širokou škálu stínicích plachet  pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Stínící plachta je moderní náhradou či alternativou zahradního slunečníku, která slouží k zastínění jakýchkoliv ploch, kde se z některých důvodů nehodí slunečník. Výhodou stínící plachty je velká mobilita a variabilita použití a možnost snadného a rychlého přemístění dle aktuální polohy slunce.
 
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

Více obrázků produktu: Stínící plachta VERDEMAX 5881 Z

Stínící plachta VERDEMAX 5881 ZStínící plachta VERDEMAX 5881 Z
 

© 2011 - 2023