Lehátko VeGA OSCAR

Typ: Zahradní lehátka

Výrobce: VeGA

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 4 690 Kč s DPH

Popis produktu: Lehátko VeGA OSCAR

Novinkou v našem sortimentu je zahradní nábytek ze severské borovice. Díky chladným klimatickým podmínkám severská borovice pomaleji roste, tudíž jsou její letokruhy hustější a dřevo odolnější. Námi nabízený nábytek je mořen speciální technologií a povrchově ošetřený speciální lazurou na vodní bázi, která je šetrná k životnímu prostředí a která pomáhá zviditelnit strukturu dřeva a zároveň poskytuje ochranu proti počasí. 

Polohovatelné dřevěné lehátko VeGA OSCAR, je vyrobeno z mořené severské borovice, povrchově ošetřena vodní lazurou. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Lehátko je včetně pohodlných područek a přepravních koleček.

VeGA OSCAR patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější severské borovice. Nábytek je povrchově upraven speciální lazurou. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo severské borovice se ošetřuje lazurou na vodní bázi, která ho chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Nábytek VeGA OSCAR je vyroben ze severské borovice, která je žádaným materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní barvu, díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji  vynikající odolnost, trvanlivost, dlouhou životnost a dobrou opracovatelnost.

Lehátka jsou dodávány v rozebraném stavu a jsou pečlivě zabaleny do kartonů. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, příp. kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod - montáž je snadná.

Rozměry: 183 x 61 x 31 cm, nosnost 120 kg.

Více obrázků produktu: Lehátko VeGA OSCAR

Lehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCARLehátko VeGA OSCAR

Dokumenty k produktu: Lehátko VeGA OSCAR

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Lehátko VeGA OSCAR

Sedák 195x50x10 - červenýSedák 195x50x10 - červený1 090 Kč Kč s DPH
Sedák 195x50x10 - šedý (2003)Sedák 195x50x10 - šedý (2003)1 090 Kč Kč s DPH
Sedák 195x50x10 - zelený (3029)Sedák 195x50x10 - zelený (3029)1 090 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2024