Galilee Village House - Dětský domek + Doprava Zdarma

Typ: Dětské domky a nábytek

Výrobce: STARPLAST

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 3 490 Kč s DPH

Akční cena: 2 890 Kč s DPH

Ušetříte: 600 Kč s DPH

Popis produktu: Galilee Village House - Dětský domek

Magical house pro děti. Vhodný do interiéru i exteriéru (velmi oblíbený v dětských koutcích). Velmi kvalitní provedení a barevnost. Jednoduchá montáž a demontáž (bez použití nářadí)- Ochrana proti UV záření, (barvy neblednou). Otevírací okna i dveře, poštovní schránka. Vhodné pro děti 2-6 let. Dostatečně velký, aby si uvnitř hrálo více dětí.

Zahradní domeček - Galilee Village House

Rozměry výrobku: š. 140 x h. 108 x v. 116 cm

Barevná kombinace: červená, zelená, modrá, šedá, béžová.

 

 

Dětské domky a dětský nábytek značky Starplast splňují bezpečnostní normy ČSN EN71-1 / 2/3což znamená, že jsou všechny výrobky nebo materiály navržené nebo určené ke hraní dětem mladším 14 let.

Společnost Starplast byla založena v roce 1967 a je rodinnou Izraelskou společností s bohatými zkušenostmi a dlouholetým závazkem k používání špičkových plastů. Je držitelem spousty domácích i světových ocenění pro hodnotu, kvalitu, bezpečnost a inovaci. Od roku 1976 bylo více než 90% produkce vyvezeno do Evropy, Severní Ameriky, Austrálie a  Japonska. Aby společnost dále podpořila tento růst, založila v roce 2005 společnost Starplast v USA. což ji výrazně umožňuje optimálněreagovat na potřeby velkých amerických maloobchodníku a domáctností. Starplast je světovým lídrem ve výrobě vstřikovaných plastových hraček pro venkovní použití.

Více obrázků produktu: Galilee Village House - Dětský domek

Galilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domekGalilee Village House - Dětský domek

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Galilee Village House - Dětský domek

Fairy House - Dětský domekFairy House - Dětský domek3 190 Kč Kč s DPH
Keren set - Dětský stolový setKeren set - Dětský stolový set990 Kč Kč s DPH
Magical House GREY - Dětský domekMagical House GREY - Dětský domek1 990 Kč Kč s DPH
Unicorn Magical House - Dětský domekUnicorn Magical House - Dětský domek2 090 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2021