Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA - SUPER AKCE

Typ: Zahradní nábytek

Výrobce: BL design

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 7 990 Kč s DPH

Popis produktu: Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

 

Luxusní dřevěný skládací zahradní nábytek BASIC SET 6 se skládá ze 4 skládacích křesel a skládacího stolu z exotického, velice trvanlivého, tvrdého a masivního dřeva meranti. Určeno do exteriérů, interiérů i pergolových prostor. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace. V ceně 4 kusy luxusních sedáků (hnědý).

Dřevěný zahradní skládácí nábytek BASIC SET 6

Rozměry stolu: 135 x 80 x 74 cm
Rozměr křesla: 50 x 53 x 83 cm

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

 

 DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!
 !!!AKCE ČASOVĚ OMEZANA NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!!!

 

Více obrázků produktu: Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMADřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

3D animace k produktu: Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

Dokumenty k produktu: Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Dřevěná skládací sestava BASIC SET 4 + luxusní sedáky ZDARMA

Polstr na křesílko - Hnědý.Polstr na křesílko - Hnědý.449 Kč Kč s DPH
Servírovací stolek VeGASServírovací stolek VeGAS1 990 Kč Kč s DPH
Teak olej V-Garden Sokrates 0,6 lTeak olej V-Garden Sokrates 0,6 l229 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2024