LIMES VARIANT L 3 pozinkovaný skleník, prosklení - sklo HELIOS

LIMES VARIANT L 3 pozinkovaný skleník, prosklení - sklo HELIOS

Typ: Skleníky LIMES

Výrobce: LIMES

Skladem: NE

Dodání: 3 - 4 týdny

Maloobchodní cena: 30 085 Kč s DPH

Popis produktu: LIMES VARIANT L 3 pozinkovaný skleník, prosklení - sklo HELIOS

Pozinkované skleníky LIMES VARIANT jsou vyrobeny z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Na skleníku není ani jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi.

Všechna střešní skla a skla ve dveřích jsou podložena gumovou lemovkou. Sklo je tak uloženo mnohem pružněji než pouze v profilu. Lépe pak odolává nárazům (kroupy, bouchnutí dveří apod.).

Jako výplň je použito skleníkové sklo HELIOS. Toto sklo není třeba stínit ani natírat, protože velice dobře láme sluneční paprsky, zabraňuje vytvoření čočky a spálení rostlin.

Boční stěny skleníku jsou šikmé, zajišťují optimální dopad slunečních paprsků. Tento skleník je především určen do menších zahrádek. Díky širokým dveřím pohodlně projdete do skleníku i s rozměrnými předměty. Jistě to uvítáte nejen při vyvážení hlíny, ale i zjara, když budete chtít do skleníku zanést truhlíky s pelargoniemi nebo velké lísky se sadbou.

Parametry: Pozinkovaný skleník LIMES VARIANT L 3, prosklení - sklo HELIOS

Konstrukce Pozinkované profily
Prosklení Skleníkové sklo HELIOS
Ventilační střešní okénko 2 x
Dveře Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm
Výška 209 cm
Délka 303 cm
Šířka 303 cm

Odbornou analýzou je potvrzeno povolené zatížení konstrukce sněhem 150 kg/m a tlakem větru 125 kg/m2.

V základním provedení jsou součástí dodávky také háčky na držení skla a panty dveří i oken z nerezové oceli. Za příplatek můžete mít navíc i nerezové šrouby místo běžných pozinkovaných.

Výrobce udává: 10 let záruka na pozinkovanou konstrukci!

Dvoukřídlové dveře v jednom čele o šíři 105 cm zajistí vstup i případný vjezd s kolečkem. Jsou usazeny na pantech, což zaručuje jejich bezproblémovou funkčnost po celou dobu životnosti skleníku.
 

Pozinkovanou konstrukci lze navíc ošetřit velice kvalitním práškovým vypalovacím lakem s UV filtrem. Základní barvy jsou tmavě zelená, světle zelená, bílá, hnědá. Po dohodě lze použít libovolný odstín dle vzorníku RAL.

Pozinkovaný skleník VARIANT L 3 lze libovolně prodlužovat.

 

© 2011 - 2023