Limes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mm

Limes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mm

Typ: Hobby řada H

Výrobce: LIMES

Skladem: NE

Dodání: 3 - 4 týdny

Maloobchodní cena: 17 935 Kč s DPH

Popis produktu: Limes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mm

Rozměr (š/d/v): 197 x 251 x 202 cm

Popis: Nový typ skleníku. Ideální na malé zahrádky nebo pro začínající pěstitele a zahradníky. Boční stěny skleníku jsou kolmé.

Výplň: lze zvolit mezi

Sklo 4 mm:  Speciální skleníkové sklo s efektem rozptylu paprsků. Není třeba zastiňovat. K rostlinám se dostane veškeré spektrum světla a přitom nehrozí jejich spálení.

Polykarbonát 4 mm: Tento polykarbonát je již přímo z výroby zataven speciální technologii proti proniknutí nečistot do komůrek polykarbonátu a ten je tak lépe chráněn. Není tedy třeba speciálních lišt, ani  lepících pásek. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové asijské skleníky.  Díky komůrkovému polykarbonátu je skleník mnohem lehčí a nenáročný na pevné základy. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.

Dveře: Posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách.

Okna: 1 střešní okno s manuálním otevíračem, lze objednát okno navíc. Lze zakoupit automatický otevírač ke všem oknům.

Podkladový rám: (lze přiobjednat ke skleníku) Montáž podkladového rámu nezajišťujeme. Totéž platí i o plastových výplních. Pokud jste si objednali skleník s montáží a s ním jste si objednali také podkladový rám, smontujeme Vám skleník až tehdy, když budete mít podkladový rám smontovaný a pevně usazený v zemi. Skleník nelze totiž montovat na podkladový rám, pokud tento není napevno zasypaný a utěsněný v zemi. Mohlo by dojít k poškození skleníku.

Gumová lemovka: Pro pružné uložení střešních skel. Lemovka pod střešní skla je součástí skleníku. Pod boční skla a do čel se lemovka nedodává.

 
 
 
 
 
 

Více obrázků produktu: Limes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mm

Limes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mmLimes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mmLimes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mmLimes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mmLimes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mmLimes Skleník Hobby H 6 - sklo HELIOS 4mm
 

© 2011 - 2024