Skleník KOMFORT TITAN 9900 - hliníková konstrukce, komůrkový polykarbonát 6 mm

Skleník KOMFORT TITAN 9900

Typ: Drážkové

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 29 990 Kč s DPH

Popis produktu: Skleník KOMFORT TITAN 9900

 

Skleník KOMFORT TITAN 9900 je charakteristický svou nadstandardní výškou 250cm, zvýšenou odolností konstrukce zajištěnou použitými materiály, polykarbonátovými deskami se sílou 6mm a umocněnou použitím drážkového systému pro uchycení polykarbonátových desek, 2 posuvnými dveřmi a bezproblémovým odvětráváním pomocí 4 střešních oken.

Skleník KOMFORT TITAN 9900  je vyroben z eloxované hliníkové konstrukce + prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 6 mm (vynikající tepelně izolační vlastnosti, prakticky nerozbitné, desky jsou opatřeny kvalitním UV filtrem a na slunci nežloutnou, ani nekřehnou).

Skleník KOMFORT TITAN 9900 lze postavit na plechovou základnu, která je součástí dodávky. Základna je vyrobena z pozinkovaného ocelového plechu a zajistí pravoúhlost, přesnost a stabilitu celého skleníku.

AKCE: Nyní k tomuto skleníku základna a 2x aut. otvírač ZDARMA 

 

Parametry: Skleník KOMFORT TITAN 9900

Plocha 9,8 m2
Konstrukce Eloxované hliníkové profily
Prosklení Komůrkové polykarbonátové desky síly 6 mm (dutinka) s UV filtrem
Základna ANO
Výška základny 10 cm
Ventilační střešní okénko 4x
Výška 250 cm
Délka 350 cm
Šířka 281 cm
Hmotnost 85 kg

 

Balení skleníku KOMFORT TITAN 9900 obsahuje eloxované hliníkové profily, polykarbonátové prosklení, 4 střešní ventilační okna, dvoukřídlé posuvné dveře, základnu a kompletní spojovací materiál. Konstrukce je šroubovaná z robustních eloxovaných hliníkových profilů, prosklení se kotví zasunutím přímo do konstrukce skleníku.

Skleník KOMFORT TITAN 9900 je dodáván jako stavebnice s podrobným montážním návodem.

Jedná se o novou vysoce kvalitní generaci hliníkových skleníků se zvýšenou odolností vůči klimatu.

Speciální drážková konstrukce  skleníků KOMFORT je vyrobena  ze 1,5mm silných eloxovaných hliníkových profilů.Jedná se o moderní dokonalé řešení, které ještě výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaralému drátkovému systému, který se už téměř moc nepoužívá, se zároveň zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Na prosklení je použito velice kvalitních tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek o síle 4-6 mm a s UV slunečním filtrem. Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland, což zaručuje vysokou kvalitu a stálost polykarbonátových desek. Skleníkům této celé modelové řady KOMFORT je zdarma dodávána masivní pozinkovaná základna sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu. Velice nadstandardní výška skleníku se základnou 227-250 cm je koncipována pro běžné evropské uživatele, kteří mají rádi dostatečnýprostor a užitkový komfort. Prostorné dvoukřídlé posuvné dveře jsou jedním z charakteristických prvků této exkluzivní řady skleníků KOMFORT.

Proč si pořídit vlastní polykarbonátový skleník?

Chcete pěstovat zeleninu a květiny, které budou obdivovat zahrádkáři z celého okolí? Máme pro vás řešení. Pořiďte si skleníky nebo pařníky s polykarbonátovou výplní z naší nabídky, které využívají skleníkového efektu a zajišťují rostlinám dostatek světla, tepla i vlhkosti. Jsou vhodné na zahrad všech velikostí a zelenina, ovoce i jiné rostliny v nich rostou jako z vody.

Z čeho jsou skleníky vyrobeny?

Skleníky se obvykle vyrábí z hliníkových profilů a polykarbonátu nebo tvrzeného skla. Hlavní výhodou skleněných desek je vysoká propustnost slunečního záření (± 90 %). Na druhou stranu se sklo snadno rozbije nebo poškodí. Nejen proto v současné době zahrádkáři preferují skleníky z polykarbonátu. Polykarbonátový skleník vytváří totiž prostředí optimální pro růst rostlin a díky UV filtru je chrání před škodlivým zářením.

Přednosti skleníků z polykarbonátu:

 • vysoká propustnost slunečního záření
 • optimální rozptyl dopadajícího světla
 • značná odolnost proti větru a sněhu
 • vynikající tepelně-izolační schopnosti
 • nízká hmotnost a skvělá ohebnost

5 hlavních výhod skleníků

 1. Sami si vypěstujete lepší, chutnější a voňavější zeleninu bez škodlivých hnojiv než u obchodníků
 2. Můžete začít pěstovat rostliny, které vyžadují dostatek tepla a vlhka daleko dříve než na záhonech
 3. Zahradní skleníky bohatě využijete nejen v létě, ale rovněž v zimě
 4. Elegantní design, který zapadne do architektury každé zahrady
 5. Rychlá a snadná montáž, přehledný návod, nenáročná údržba

Jak vybrat nejlepší skleník?

Výběr skleníku ovlivňují vaše požadavky na jeho využití, velikost, výplň stěn a střechy, materiál konstrukce, způsob větrání, typ dveří a dostupné příslušenství.

 • Ujasněte si, jak velký skleník potřebujete a zda jej postavíte na zděné podezdívce či základně z pozinkovaného plechu (polypropylenu).
 • Z vlastních zkušeností nedoporučujeme skleníky nižší jak 1,9 m. Plánujete-li skleník využít pro přezimování rostlin, vybírejte z modelů o ploše 12 m2 a více.
 • Rozhodněte se, zda dáte přednost skleníku z polykarbonátu nebo ze skla. (Ne)výhody těchto materiálů již znáte.
 • Pokud chcete skleník na zimu temperovat, vyberte si model, který má polykarbonátové desky silné min. 6 mm.
 • Když chcete mít s větráním méně práce, pořiďte si automatické otevírání oken, které ochrání rostliny před teplotním šokem i přehřátím.
 • Nezapomeňte si dokoupit vhodné příslušenství včetně základny, pokud na zahradě ještě nemáte připravenou zděnou podezdívku.

 

Více obrázků produktu: Skleník KOMFORT TITAN 9900

Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900 Skleník KOMFORT TITAN 9900

Dokumenty k produktu: Skleník KOMFORT TITAN 9900

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Skleník KOMFORT TITAN 9900

AL regál KOMFORT 126 AL regál KOMFORT 126 2 290 Kč Kč s DPH
Automatický otvírač Automatický otvírač 1 090 Kč Kč s DPH
Pařeniště KOMFORT 43Pařeniště KOMFORT 431 490 Kč Kč s DPH
Závěsná AL police KOMFORT 120Závěsná AL police KOMFORT 1201 290 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2023