FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045 + 3x soudek Gambrinus 5l + doprava ZDARMA!!!

FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045

Typ: Infrasauny

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 57 990 Kč s DPH

Popis produktu: FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045

ENERGETICKY NENÁROČNÉ

Provozní náklady jsou u infrasauny nesrovnatelně nižší než u klasické sauny. Provoz infrasauny je výrazně úspornější, hlavním důvodem jsou úsporné keramické nebo karbonové zářiče.

Infrasauny jsou energeticky nenáročné spotřebiče, náklady na energii se pohybují v závislosti na velikosti infrasauny.

Počet osob: 4
Výkon: 6000W/ 400V - 3 fáze
Osvětlení: vnitřní
Topné těleso: Finská kamna HARVIA s lávovými kameny 
Dřevo: Kanadský jedlovec
Patrové sezení: ANO
Příslušenství: Stylový džběr na vodu, naběračka, teploměr, přesýpací hodiny
Délka venkovní: 1750mm
Výška venkovní: 2000mm
Šířka venkovní: 1600mm
Hmotnost: 190kg
Záruka: 3 roky

DÁREK 15 litrů piva GAMBRINUS  !!!!!! ZDARMA !!!!!!

Mateřskou zemí saunování je Finsko, kde sauna tvoří národní tradici a neodmyslitelnou součást každého domova. Sauna je označována jako velmi dobře izolovaná místnost, kde dosáhneme vnitřní teploty za pomoci saunových kamen.  V saunových kamnech se zatápí dřevem nebo jsou elektrická. Na vrchu se nacházejí saunové kameny, které se čas od času polévají, aby pára, který prudkým ochlazením kamenů vznikla, zvýšila vlhkost vzduchu. Díky tomu lze v sauně vydržet déle.

 

Finská sauna

Saunování je jednou z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. První popisy sauny se objevují v 11. a 12. století. Finská sauna se v těch dobách od dnešní sauny lišila a během let se vyvinulo mnoho způsobů saunování. Finská sauna se vyznačuje především vysokými teplotami a nízkou vlhkostí.

V posledních letech se finská sauna a saunování těší čím dál větší oblibě a věnuje se mu stále větší počet lidí na celém světě. Pobyt v sauně způsobuje uvolnění organismu, relaxaci, zmírňuje revmatické potíže, vyplavuje z těla přes kůži škodlivé toxiny atd. Saunování má blahodárné účinky na zdraví člověka. Posiluje obranné schopnosti organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Sauna se využívá jako prostředek k postupnému otužování a zvyšování kondice. Princip saunování spočívá v důkladném prohřátí celého těla za vysokých teplot (85 °C až 110 °C) a následném prudkém ochlazení.

Sauna je navržena tak, aby člověk vydržel po delší dobu (10-15 minut) i vysoké teploty. To je umožněné díky vysokému suchu uvnitř sauny. Díky vysoké teplotě dochází k lepšímu prokrvení těla, čímž se uvolňují svaly, zlepšuje se průchodnost cév a uvolňují se z těla endorfiny. Saunování má také blahodárný účinek na problémy s křečemi, bolesti kloubů, bolesti hlavy a jak již bylo řečeno sauna má velmi pozitivní účinek na činnost srdce a na tvorbu imunitních látek. Spojení všech těchto účinků napomáhá sauna k uvolňování stresu a celkovému zlepšení jak zdravotního stavu, tak psychické kondice.

Zlepšení imunity

• Uvolňování stresu

• Prokrvení svalů, uvolnění od křečí

• Zabraňuje bolesti kloubů a hlavy

• Zlepšuje průchodnost cév a činnost srdce

 

 

 

 

 

 

Více obrázků produktu: FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045

FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045FINSKÁ SAUNA DELUXE HR4045
 

© 2011 - 2023