Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793

Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793

Typ: Domácí potřeby

Výrobce: VERDEMAX

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 890 Kč s DPH

Popis produktu: Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních nůžek a nářadí: předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. 
 
Verdemax elektrický vypalovač plevele 2793 
Výkon: 2000 W
Kabel: 1,8 m dlouhý
Minimální teplota: 50 °C
Maximální teplota: 600 °C
Tepelný proud: 500 l/min
Nástavce: 2ks
Hmotnost: 0,9 kg
 
Žárový hubič plevele  Verdemax 2793 slouží k rychlé ekologické likvidaci plevele pomocí horkého vzduchu o teplotě 600 stupňů. Používá se na hubení plevele nebo mechů především na zámkových dlažbách, chodnících, terasách, zídkách nebo cestách a to bez použití chemie. Součástí balení jsou zploštělý a speciální kónický pochromovaný nástavec. Výkon můžete nastavit ve dvou stupních pomocí přepínače na rukojeti. Hubič se dá také alternativně použít pro roztopení dřevěného uhlí v zahradním grilu, na odstranění starých nátěrů, rozmrazování. Přípojný elektrický kabel 1,8 m.
 
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

 

Více obrázků produktu: Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793

Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793Elektrický vypalovač plevele VERDEMAX 2793
 

© 2011 - 2023