BAZAR - Kovová židle PALERMO

Typ: BAZAR

Výrobce: V-GARDEN

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 980 Kč s DPH

Popis produktu: BAZAR - Kovová židle PALERMO

Poškození mechanického rázu, viz fotografie.

 

Stůl je zhotoven z ocelových profilů povrchově dokončen komaxitovou barvou, deska stolu je v imitaci masivního dřeva z lisovaného plastu s UV filtrem.

 

Parametry:

Rozměr židle: 55 x 44 x 80 cm

 

Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. 

Jeho údržba je velice jednoduchá – stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. Zahradní nábytek z umělého ratanu oceníte také při stěhování, jelikož bývá k jeho výrobě používán ocelovo-hliníkový rám o nízké hmotnosti. 

 

Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásákává vodu. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci

 

Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne.

Více obrázků produktu: BAZAR - Kovová židle PALERMO

BAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMOBAZAR - Kovová židle PALERMO
 

© 2011 - 2024