BAZAR - Houpačka VeGA Lux Green

Typ: BAZAR

Výrobce: V-GARDEN

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 9 990 Kč s DPH

Popis produktu: BAZAR - Houpačka VeGA Lux Green

Sestavená houpačka, nijak nepoužívaná!

!POUZE OSOBNÍ ODBĚR!

 
Dřevěná zahradní houpačka VeGA LUX GREEN
 
Houpačka VeGA LUX GREEN je luxusní zahradní houpačka se stříškou a lůžkovou úpravou.
Houpačka je vyrobena z tvrdého tropického dřeva Meranti. 
Šířka houpací lavice 186 cm.
Možnost lůžkové úpravy.
Určeno do exteriérů a pergolových prostor. 
Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namáhaném prostředí bez vhodné impregnace.
Rozměry houpačky: 232x126x177 cm. 
Nosnost: 300kg
Barva: zelená
Masivní polstry sedáku a opěradla jsou součástí balení.

 

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Luxusní zahradní houpačka se stříškou. Houpačka je vyrobena z tvrdého tropického dřeva Meranti. Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namánahém postředí bez vhodné impregnace. 

Nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Více obrázků produktu: BAZAR - Houpačka VeGA Lux Green

BAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux GreenBAZAR - Houpačka VeGA Lux Green

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: BAZAR - Houpačka VeGA Lux Green

Teak olej V-Garden Sokrates 0,6 lTeak olej V-Garden Sokrates 0,6 l229 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2024