Zahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový rider + Doprava Zdarma

Typ: Zahradní traktory

Výrobce: VeGA

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 69 990 Kč s DPH

Akční cena: 49 990 Kč s DPH

Ušetříte: 20 000 Kč s DPH

Popis produktu: Zahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový rider

 
Zahradní traktor - Akumulátorový rider WEIBANG - VYSOKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISU
 
Weibang patří mezi jedny z mála výrobců, kteří se snaží řešit ekologii a ekologický dopad produkce lidské činnosti na přírodu  a přírodní zdroje.
 
Čistě ekologický akumulátorový rider je první rotační sekačkou se sedící obsluhou pod značkou Weibang, která je poháně silnými akumulátory a 3 motory o výkonu 3x 800W.
Žádné emise, nízká hlučnost a až skoro 2 hodiny provozu, což odpovída 2000 m2.
Funkcí rideru je tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", rider lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky konstrukce rideru, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a el. motorů. 
 
Typ baterie: olovo-kyselinová
Kapacita baterie: 24 AH
Napětí baterie: 72V
Max.doba provozu: 110min
Doba nabíjení: 6 hodin
Výhoz do boku: ANO
Mulčování: ANO
Hnací motor: elektrický, 800W pohon hřídelí
Žací motory: elektrický, 2x800W
Šířka záběru: 770mm
Výška sečení: 2,5-8,5cm, centrální, 8 pozic
Žací ústrojí: ocelové
Žací nože: 2x pohon hřídelí přímo z motoru
Pohon: hydrostatický typ ovládání pedálem
Rozměry výrobku: 140x99x102cm
Hmotnost: 178kg

Mulčování trávníku - co to znamená, jak je používat?

Možnost mulčovat trávu nabízí řada zahradních traktorů/ riderů. Pro správné mulčování je důležité mít zahradní traktor vybavený mulčovacím nožem a mulčovacím klínem. Klínem je ucpán zadní otvor pro výchoz trávy a mulčovací nůž dokonale rozseká konečky trávy na jemnou drť. Mulčování provádíme při výšce trávníku 6 a nebo 8 cm, ideální je 6 cm a vždy o 1/3 jeho výšky. Výhodou mulčování je bezesporu to, že rozsekané konečky trávy necháme spadnout ke kořínkům trávy, kde vytvoří vrstvu udržující vlhkost a část této vrtvy zetleje a slouží jako hnojivo. Další výhodou je bezodpadové sekání trávníku, kdy nevznikne žádný biologický odpad, kterého je ve vegetačním období hodně. Mulčování nelze ovšem provádět celou sezónu a je též nutné provést provzdušnění trávníku a nebo jeho vertikutaci - odstranění zbytků trávy, mechu apod.

Více obrázků produktu: Zahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový rider

Zahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový riderZahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový rider

Videa k produktu: Zahradní traktor Weibang WB 76E - akumulátorový rider

 

© 2011 - 2020