KARSIT K 15/92 H zahradní traktor AXXOM STŘÍBRNÝ

KARSIT K 15/92 H zahradní traktor AXXOM STŘÍBRNÝ

Typ: Zahradní traktory

Výrobce: KARSIT

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Akční cena: 73 990 Kč s DPH

Popis produktu: KARSIT K 15/92 H zahradní traktor AXXOM STŘÍBRNÝ

KARSIT - výrobce kvalitních českých traktorů s dlouhou tradicí. Travní traktor (zahradní traktor) KARSIT K 15/92 H AXXOM STŘÍBRNÝ

Parametry: Zahradní traktor KARSIT K 15/92 H AXXOM STŘÍBRNÝ

Motor Briggs & Stratton, Intek
Výkon 15 PS
Počet válců 1
Převodovka Hydrostat
Počet rychlostí plynule
Objem nádrže 7,5 l
Záběr 92 cm
Výška sečení 30 - 90 mm
Objem koše 250 l
Žací ústrojí 2 nože
Kola 13 x 5“ / 18 x 8,5“
Poloměr otáčení 53 cm
Elektromagnetická spojka ANO
Hmotnost 230 kg

Příslušenství: Zahradní traktor KARSIT K 15/92 H AXXOM STŘÍBRNÝ

  • Závěs pro připojení přívěsného zařízení – je dodáván jako součást každého stroje.
  • Deflektor – vhodný v momentě kdy nechceme trávu při sečení sbírat, ale necháme ji rozprostřenou na trávníku - dokupuje se.
  • Mulčovací sada – výměnou nožů a ucpáním výhozového tunelu dostaneme vhodnou kombinaci k mulčování - dokupuje se.

Firma Karsit byla založena v roce 1992 jako výrobce dílů pro vozy Škoda. Její ředitelství a první závod v Jaroměři koupený od firmy Karosa zaznamenala od té doby nepřetržitý rozvoj a inovace. V současné době je firma Karsit se svými pěti závody jednou z vedoucích firem v oblasti výrobců komponentů pro automobilový průmysl. Její závody jsou vybaveny lisy Schuller do 1500 tun, robotizovanými svařovacími roboty Panasonic a Schalter, moderní katoforetickou lakovnou Eisenmann, práškovou lakovnou Wagner, vlastní výrobou nástrojů atd.

V roce 1996 zahájila firma Karsit výrobu samojízdných travních traktorů v rámci rozšíření výrobních aktivit. Otevřená komunikace mezi Karsitem a jejími zákazníky pomohla vyvinout po celé Evropě populární sekačky známé pod obchodními jmény jako Toro, Wolf Garten, IFGM, AMA atd. Společnost Karsit zajišťuje plný servis zahrnující výrobu, náhradní díly, zákaznický servis a dvouletou záruku na veškerý program zahradní techniky.

Široká škála zahradních traktorů firmy Karsit zahrnuje množství všestranných a snadno ovladatelných modelů s rozdílnou šířkou sečení a různými možnostmi použití. S našimi výrobky plně vychutnáte práci nejen na zahradě, ale i při údržbě větších ploch ve firmách. Konstrukce našich výrobků vychází z robustní pevné konstrukce, která je základem kvalitního výrobku s dlouhou životností. Traktory jsou prodávány a používány na všech trzích EU, což ukazuje na jejich vysokou kvalitu a užitnou hodnotu.

Všechny výrobky Karsit jsou v souladu s nařízeními vlády č. 24/2003 Sb., č. 18/2003 Sb., č. 9/2002 Sb. v platném znění, které jsou ve shodě se směrnicí Rady 2000/14/ES a dále splňují všechny normy, které se na ně vztahují. Do výrobků jsou montovány komponenty světové třídy od firem Honda, Warner Electric, Briggs&Stratton, TUFF TORQUE, Seat atp. Výrobky jsou testovány Evropskou zkušebnou TÜV, což zaručuje splnění veškerých bezpečnostních a dalších požadavků EU.

Více obrázků produktu: KARSIT K 15/92 H zahradní traktor AXXOM STŘÍBRNÝ

KARSIT K 15/92 H zahradní traktor AXXOM STŘÍBRNÝ
 

© 2011 - 2017