VeGA 551 ST - Sněhová fréza

VeGA 551 ST

Typ: Sněhové frézy

Výrobce: VeGA

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 13 590 Kč s DPH

Akční cena: 8 990 Kč s DPH

Ušetříte: 4 600 Kč s DPH

Popis produktu: VeGA 551 ST

Dovolujeme si Vám představit novou inovovanou řadu sněhových fréz VeGA premium edition. Tuto sérii sněhových fréz jsme se na základě dlouholetých zkušeností a posléze i intenzivního průzkumu trhu v tomto segmentu rozhodli postavit výbavou a technickým řešením, co nejblíže potřebám českého zákazníka. Sněhové frézy VeGA premium edition s tímto označením budou vždy o krok ve výbavě, technických parametrech a cenách před konkurencí.

VeGA 551 ST je šikovná dvoustupňová fréza. Pohání ji kvalitní benzínový motor VeGA OHV s výkonem 5,5 HP. Zajištěn je tak dostatek síly pro záběr 56 cm na šířku a 42 cm na výšku. Díky tomu je tento stroj schopen dosáhnou rychlosti odklízení sněhu až 1500 m3/h a poradí si tak s jakýmkoliv sněhem i na větších plochách.

 Šasí je zhotoveno z kvalitního kovu a celková hmotnost frézy je 55 kg. Ve výbavě samozřejmě nechybí pojezd se 4-mi rychlostmi vpřed a 2 vzad, který lze snadno regulovat pomocí páčky umístěné vpravo od rukojeti. Díky velkým, 13 x 4,1 - 6" kolům s hrubým dezénem a plastovým kluzákům na stranách naběrače bude manipulace s frézou na sněhu snadná. Komín, kterým je možné odhodit sníh do vzdálenosti 7 - 10 m, je nastavitelný pomocí praktické páčky na levé straně v rozmezí až 190°.

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 551 ST ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Základním prvkem je zachování pracovního záběru 560 mm a silný OHV motor 5.5 Hp. Díky nastavitelným kluzným lýžinám z polymeru je tato fréza VeGA 551 ST velice šetrná k frézování na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknou žádné rýhy oproti kovovým kluzákům.Směrové  ovládání komínku z pozice obsluhy přímo pod panelem je bezesporu velkou výhodou a úsporou času při samotném frézování. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy VeGA 551 ST jsou přehledně umístěny na vrchním madle frézy. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek "aggressiveauger", kola se zimním vzorkem "snowgrip" a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách. Fréza je vhodná zejména do nižších a středních poloh.

K této sněhové fréze Vám věnujeme 
Velký dárkový balíček ZDARMA

Obsahuje :
2 střižné šrouby v ceně 200,- Kč ZDARMA
Střižné šrouby pro sněhové frézy chrání motor a převodové ústrojí před mechanickým poškozením při případném nárazu šneku frézy, např. kamene, obrubníku, pařezu. Při frézování se může stát, že rotující šnek dvoustupňové sněhové frézy narazí do pevné překážky, nebo natáhne pevný předmět. Rotující šnek se o překážku prudce zastaví (zasekne) a tímto se může poškodit motor. Střižné šrouby spojují hřídel z motoru a šnek. Při zaseknutí šneku při nárazu sněhové frézy se kolík utrhne a ochrání tak motor. Střižné kolíky pro sněhové frézy jsou běžným spotřebním materiálem při frézování.
1 l syntetického oleje 5W30 v ceně 189,- Kč ZDARMA
Vysoce kvalitní olej pro 4-taktní motory pro zimní provoz sněhových fréz SAE 5W30.
Luxusní  ergonomické hrablo v ceně 299,- Kč ZDARMA
s  hliníkovou náběhovou lištou. Velmi lehké, pevné a praktické. 
Dopravné v ceně 500,- Kč ZDARMA
Přeprava přepravní společností až k vám domů na paletě.
Celková hodnota balíčku I. je 1248,- Kč ZDARMA

Parametry

Typ frézy: Dvoustupňová
Motor: 5,5 PS, OHV, 4-takt VeGA 163 ccm
Výkon motoru: 5,5 PS
Maximální pracovní výkon: 1500 m3/hod
Maximální odhazovací vzdálenost: 10 m
Šířka záběru: 560 mm
Výška bunkru: 420 mm
Konstrukce šasi: Kvalitní kov
Pojezd:

ANO, 4 rychlostí vpřed, 2 rychlosti vzad

Kola: 13 x 5 inch
Pneumatiky: SNOWGRIP
Přepínání náhonu kol: ANO závlačky v kolech
Průměr turbíny: 315 mm
Šnek: AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
Otočný komín: 190 °
Nastavení komínu: Z pozice obsluhy
Ovládání z horního madla: ANO
Startování: Manuální
Nastavitelné lyžiny: ANO z polymeru (šetrné k dlažbě)
Masivní převodovka: ANO
Hmotnost: 55 kg
Záruka: 2 roky

* Norma SAE J1349

Výhody: Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 551 ST

  • Jednoduché ovládání rychlosti pojezdu a výšky odhozu sněhu.
  • Pohodlné nastavení pohonu kol na principu mechanického diferenciálu.
  • Ovládání výhozu sněhu z pozice obsluhy.
  • AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
  • SNOWGRIP - speciální vzorek pneumatik s lepší přilnavostí

 

Svoz do servisního střediska

Má Váš stroj poruchu, je v záruční době a nemáte ho jak převézt do nejbližšího servisního střediska?
Můžete si objednat naši službu „doprava do servisu zdarma“.

Napište nám e-mail nebo zavolejte telefonem, připojte kopii faktury, záručního listu a připojte průvodní dopis, kam napíšete co se strojem stalo. Stroj připravte k přepravě – vyčistěte jej od případných nánosů, zajistěte pohyblivé části a zabalte proti poškození povrchu (stačí smršťovací folie, příp. jiný podobný materiál).

Náš servisní technik stroj prověří, opraví jej a pokud bude oprava uznána záruční, přepravu uhradíme my. V opačném případě zaplatíte při zpětném převzetí běžnou cenu smluvní dopravy dobírkou.

Více obrázků produktu: VeGA 551 ST

VeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 STVeGA 551 ST
 

© 2011 - 2017