VeGA 1103 - Sněhová fréza

VeGA 1103

Typ: Sněhové frézy

Výrobce: VeGA

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 32 990 Kč s DPH

Akční cena: 22 990 Kč s DPH

Ušetříte: 10 000 Kč s DPH

Popis produktu: VeGA 1103

Dovolujeme si Vám představit novou inovovanou řadu sněhových fréz VeGA premium edition. Tuto sérii sněhových fréz jsme se na základě dlouholetých zkušeností a posléze i intenzivního průzkumu trhu v tomto segmentu rozhodli postavit výbavou a technickým řešením, co nejblíže potřebám českého zákazníka. Sněhové frézy VeGA premium edition s tímto označením budou vždy o krok ve výbavě, technických parametrech a cenách před konkurencí.

VeGA 1103 je šikovná dvoustupňová fréza. Pohání ji kvalitní benzínový motor VeGA OHV s výkonem 11 HP. Zajištěn je tak dostatek síly pro záběr 70 cm na šířku a 55 cm na výšku. Díky tomu je tento stroj schopen dosáhnou rychlosti odklízení sněhu až 2900 m3/h a poradí si tak s jakýmkoliv sněhem i na větších plochách.

 Šasí je zhotoveno z kvalitního kovu a celková hmotnost frézy je 120 kg. Ve výbavě samozřejmě nechybí pojezd se 6-ti rychlostmi vpřed a 2 vzad, který lze snadno regulovat pomocí páčky umístěné vpravo od rukojeti. Díky velkým, 15" kolům s hrubým dezénem a plastovým kluzákům na stranách naběrače bude manipulace s frézou na sněhu snadná. Komín, kterým je možné odhodit sníh do vzdálenosti 20 m, je nastavitelný pomocí praktické páčky na levé straně v rozmezí až 190°.

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 1103 ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Základním prvkem je zachování pracovního záběru 700 mm a silný OHV motor 11 Hp. Díky nastavitelným kluzným lýžinám z polymeru je tato fréza VeGA 1103 velice šetrná k frézování na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknou žádné rýhy oproti kovovým kluzákům.Směrové  ovládání komínku z pozice obsluhy přímo pod panelem je bezesporu velkou výhodou a úsporou času při samotném frézování. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy VeGA 1103 jsou přehledně umístěny na ovládacím panelu. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek "aggressiveauger", kola se zimním vzorkem "snowgrip" a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách. Fréza je vhodná zejména do středních  a vyšších poloh.

Tento stroj je také vybaven ručním / elektrickým startováním a světlem - vhodné pro ženy a starší uživatelé - snadné startování.

K této sněhové fréze Vám věnujeme 
Velký dárkový balíček ZDARMA

Obsahuje :

Servis De Luxe v ceně 499,- Kč ZDARMA

Služba servis De Luxe znamená, že vyškolený technik frézu smontuje, přezkouší všechny funkce a pohyblivé části stroje. Zkontroluje zajištění kol, nalije provozními kapalinami a zkontroluje výši hladiny oleje (použit olej 5W30 z dárkového balíčku). Poté frézu poctivě zakurtuje na dřevěnou paletu a zašle zákazníkovi. Tato služba, od objednání po obdržení frézy zákazníkem, trvá max. 48 hodin a platí pro celou ČR.
4 střižné šrouby v ceně 300,- Kč ZDARMA
Střižné šrouby pro sněhové frézy chrání motor a převodové ústrojí před mechanickým poškozením při případném nárazu šneku frézy, např. kamene, obrubníku, pařezu. Při frézování se může stát, že rotující šnek dvoustupňové sněhové frézy narazí do pevné překážky, nebo natáhne pevný předmět. Rotující šnek se o překážku prudce zastaví (zasekne) a tímto se může poškodit motor. Střižné šrouby spojují hřídel z motoru a šnek. Při zaseknutí šneku při nárazu sněhové frézy se kolík utrhne a ochrání tak motor. Střižné kolíky pro sněhové frézy jsou běžným spotřebním materiálem při frézování.
1 l syntetického oleje 5W30 v ceně 189,- Kč ZDARMA
Vysoce kvalitní olej pro 4-taktní motory pro zimní provoz sněhových fréz SAE 5W30.
Soudek piva Gambrinus 10°, 5l v ceně 300,- Kč ZDARMA
Dopřejte si po práci zaslouženou odměnu. 
Dopravné v ceně 500,- Kč ZDARMA
Přeprava přepravní společností až k vám domů na paletě.
Celková hodnota balíčku I. je 1.788,- Kč ZDARMA

Parametry

Typ frézy: Dvoustupňová
Motor: 11 PS, OHV, 4-takt VeGA 337 ccm
Výkon motoru: 11 PS
Maximální pracovní výkon: 2900 m3/hod
Maximální odhazovací vzdálenost: 20 m
Šířka záběru: 700 mm
Výška bunkru: 550 mm
Konstrukce šasi: Kvalitní kov
Pojezd:

ANO, 6 rychlostí vpřed, 2 rychlosti vzad

Kola: 15 inch
Pneumatiky: SNOWGRIP
Přepínání náhonu kol: ANO závlačky v kolech
Průměr turbíny: 315 mm
Šnek: AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
Otočný komín: 190 °
Nastavení komínu: Z pozice obsluhy
Ovládání z horního madla: ANO
Startování: Manuální / Elektrické
Nastavitelné lyžiny: ANO z polymeru (šetrné k dlažbě)
Masivní převodovka: ANO
Hmotnost: 120 kg
Záruka: 2 roky

* Norma SAE J1349

Výhody: Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 1103

  • Jednoduché ovládání rychlosti pojezdu a výšky odhozu sněhu.
  • Pohodlné nastavení pohonu kol na principu mechanického diferenciálu.
  • Ovládání výhozu sněhu z pozice obsluhy.
  • AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
  • SNOWGRIP - speciální vzorek pneumatik s lepší přilnavostí

 

Svoz do servisního střediska

Má Váš stroj poruchu, je v záruční době a nemáte ho jak převézt do nejbližšího servisního střediska?
Můžete si objednat naši službu „doprava do servisu zdarma“.

Napište nám e-mail nebo zavolejte telefonem, připojte kopii faktury, záručního listu a připojte průvodní dopis, kam napíšete co se strojem stalo. Stroj připravte k přepravě – vyčistěte jej od případných nánosů, zajistěte pohyblivé části a zabalte proti poškození povrchu (stačí smršťovací folie, příp. jiný podobný materiál).

Náš servisní technik stroj prověří, opraví jej a pokud bude oprava uznána záruční, přepravu uhradíme my. V opačném případě zaplatíte při zpětném převzetí běžnou cenu smluvní dopravy dobírkou.

Více obrázků produktu: VeGA 1103

VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103VeGA 1103
 

© 2011 - 2017