WEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou + DÁREK

WEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou

Typ: Sekačky benzinové

Výrobce: WEIBANG

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 11 690 Kč s DPH

Akční cena: 11 339 Kč s DPH

Ušetříte: 351 Kč s DPH

Popis produktu: WEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou

Motorová sekačka WEIBANG WB 536 SKL s pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. Motorová sekačka WEIBANGWB 536 SKL vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 3 in 1, což znamená, že motorová sekačka WEIBANGWB WB 536 SKL umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem ven. Tato poslední funkce se používá převážně na přerostlou trávu. Luxus této sekačce dodává profesionální 4-rychlostní převodovka, díky níž umíte pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek od velice pomalé chůze, až po svižný krok.

Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použitá speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Měkčená rukojeť a masivní ovládací panel s ovládacími prvky pojezdu a otáček motoru . Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní čelní rám nárazníku podtrhuje robustnost sekačky. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této motorové sekačky WB WEIBANGWB 536 SKL vlajkovou loď samotné značky WEIBANG. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co KOHLER vyrábí. Tento motor oproti modelu BRIGGS-STRATTON DOV 700 se liší větším kroutícím momentem. Sečteno a podtrženo, tato sekačka patří mezi to nejlepší co letos na našich zahradách můžete vidět.

Parametry: Motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou WEIBANG WB 536 SKL

 

Vlastní pojezd: ANO
Motor: Kohler Courage 5 HP
Model motoru: XT-7 OHV,9.5 Nm
Šířka sečení: 530 mm
Nastavení výšky: 30-70 mm, centrální
Velikost kol přední: 205 mm
Velikost kol zadní: 220 mm
Objem koše: 70 l
Ukazatel náplně koše: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: Kvalitní ocel
Startování: SMART-CHOKE
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Převodovka: Profi 4 st. rychlostí
Třecí spojka nože: ANO
Ovládání otáček motoru: ANO
Šířka výrobku: 620 mm
Výška výrobku: 520 mm
Hloubka výrobku: 1050 mm
Hmotnost: 45 kg
Záruka: 4 roky

 

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!

Jako DÁREK od nás dostanete:


*1 x Soudek Piva Gambrinus 5 litrů 
 2 x Olej SAE 30 0,6 litru

 1 x Žací nůž

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!

 

Více obrázků produktu: WEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou

WEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkouWEIBANG WB 536 SKL motorová sekačka s pojezdem a 4-rychlostní převodovkou
 

© 2011 - 2017