ACTIVE AGI 2100 Inverter

ACTIVE AGI 2100 Inverter

Typ: Zahradní technika

Výrobce: ACTIVE

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 17 990 Kč s DPH

Popis produktu: ACTIVE AGI 2100 Inverter

INVERTOROVÁ ELEKTROCENTRÁLA ACTIVE AGI 2100 INVERTER

Moderní a vybavená výkonná elektrocentrála značky ACTIVE s invertorovou technologií  kompaktní velikost, kvalitní zpracování, tichý chod, jednoduchá údržba. Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je kompaktní, lehká, mobilní, snadno se přenáší díky integrované rukojeti a lehce se skladuje.

Základní parametry elektrocentrály ACTIVE AGI 2100 INVERTER

Výkon maximální: 2,3kW

Výkon provozní: 1,8kW

Typ generátoru: digitálně řízený invertor

Počet fází: 1

Elektrický výstup: 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A

Možnost paralelního zapojení: ano

Ochrana proti přetížení: ano

Typ motoru: ACTIVE79, 4-takt OHV, vzduchem chlazený

Obsah válce: 79 ccm

Startování: ruční

Objem palivové nádrže: 4 L

Spotřeba: ≤450g/kWh

Provozní doba při 50% zatížení: 6,3 hod.

Kontrola nízké hladiny oleje: ano

Krytí: IP23 

Váha: 21kg 

Rozměry (v. x š. x d.): 46x29x50cm

 

Tato výkonná lehká invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER má tichý chod s nízkou hlučností a velmi příznivou spotřebu. Invertorová elektrocentrála je výborným pomocníkem zejména v případech, kdy potřebujete přenosný generátor s vysoce kvalitní a čistou sinusovkou. Ideální je pro spolehlivé napájení provozních nástrojů nebo zařízení v terénu nebo jako záložní zdroj energie propřekonání výpadků elektrické energie. Mezi hlavní oblasti použití invertorové elektrocentrály ACTIVE AGI 2100 INVERTER řadíme zahradu, domácnost, dílnu, chatu, kanceláře, řemeslníky, záchranné složky, osvětlení, chlazení piva, kempování, karavaning, cestování, rybaření, kamerové systémy a mnoho dalších. Široké využití je podpořeno konektivitou připojení - 1x 230V, 1x 12V.

Speciální opláštění přístroje napomáhá tichému chodu elektrocentrály, což oceníte právě v těchto případech, kdy je vyžadován klid nebo jen minimální hlučnost. Nízkým vibracím napomáhá uložení motoru na pružných silentblocích, elektrocentrála je postavena na čtyřech gumových nohách. Plně automatická regulace s přizpůsobením otáček motoru v závislosti na aktuálním požadovaném zatížení zajistí úsporu paliva, motor si při nízké zátěži sám elektronicky upraví otáčky a tím sníží spotřebu paliva.

Především kvůli přesné elektronice tato kompaktní jednofázová kufříková elektrocentrála s invertorem o vysokém výkonu dosahuje velmi stabilní křivky výstupního napětí. Invertorový generátor za použití nejnovější elektroniky a nejmodernější technologie a mikroprocesorů zajistí transformaci střídavého proudu na stejnosměrný a zpět na střídavý. Motor je propojen s alternátorem s AC-DC-AC invertorem, který přetransformuje vysokofrekvenční střídavý proudu na stejnosměrný proud a poté na elektrický proud s konstantním napětím a frekvencí. THD ≤2% dodává elektronicky regulovanou pravidelnou křivku výstupního napětí a nabízí perfektní sinusový výstup. Invertorová technologie tím zajistí bezrizikové připojování choulostivých elektronických přístrojů s vysokými nároky na kvalitu proudu.

Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je vybavena několika bezpečnostními a ochrannými prvky. Ochranu proti přetížení zabezpečuje u AC kontrola nadproudové ochrany měniče a u DC kvalitní bezpojistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleje díky olejovému čidlu zajišťuje automatické vypnutí motoru v případě nízké hladiny oleje. Ochrana proti přetížení generátoru i proti nízké hladině oleje je indikována světelnou signalizací.

 

© 2011 - 2023