Luxusní zahradní houpačka ISLAND + Doprava Zdarma

Typ: Zahradní houpačky

Výrobce: V-GARDEN

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Maloobchodní cena: 5 490 Kč s DPH

Popis produktu: Luxusní zahradní houpačka ISLAND

 

Velikost: 177x136x160 cm.
Šířka lavice: 150 cm.
Průměr trubek: 40 mm
Masivní čalouněný podsedák 80 - 100mm.
Zahradní 3-místná houpací lavice.
Sedák zavěšen na vinutých pružinách.
Povrchová úprava je provedena komaxitovou barvou s NANO technologií.
Vhodná pro zahradní kryté plochy.
Pro dlouholetou životnost je vhodné houpačku nenechávat trvale vystavenou přírodním vlivům.
Nosnost 250kg.
 
Luxusní houpačka ISLAND
vyniká svou neobyčejnou pevností a trvanlivostí. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderních technologií, na základě kterých je kovový nábytek vyráběn. Při výrobě je použit speciálně upravený ocelový materiál o průměru trubek 40mm pro vysokou tuhost. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou barvou s NANO technologií. 
Kovová konstrukce podsedáku a opěradla je pro pohodlnost uživatelů vyplněna odpruženým jemně proplítaným ratanem - texline. Masivní čalounění o síle 80 -100mm plně dokresluje charakter pohodlné luxusní houpačky pro ty nejnáročnější uživatelé. 
 
Nábytek z tahokovu německé společnosti MFG (Mecklenburger Freizeitmöbel GmbH) se vyznačuje perspektivním designovým zpracováním při použití těch nejmodernějších materiálů. Vyjímečnou kvalitu potvrzují náročné zkoušky kvality GS.
Speciální čtyřvtstvá poprvrchová úprava s NANO technologií a UV ochranným filterm dodává nábytku prakticky bezúdržbový charakter vhodný do vlhkého a komerčního prostředí. Nábytek z tahokovu MFG je navržen speciálně pro venkvní prostředí.
 
Společnost MFG aby mohla splnit všechny nejvyšší standardy kvality, vyrábí veškerý svůj zahradní nábytek nejmodernější robotizavanou technologií. To podtrhuje pokrok a dynamiku této ryze německé společnosti. 
 
 4- vrstvá NANO technologie nanášení barvy - QUADRO NANO COATED
▬ Fosforová vrstva
▬ NANO keramická konzervační vrstava
▬ Hlavní vrstva se složkou barvy
▬ Polyesterová UV vrstva
 
Záruka 3 roky.
 
Made in GERMANY
 
 

 

Více obrázků produktu: Luxusní zahradní houpačka ISLAND

Luxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLANDLuxusní zahradní houpačka ISLAND
 

© 2011 - 2023