Infračervený tepelný zářič PETALO - 728

Infračervený tepelný zářič PETALO - 728

Typ: Venkovní, domácí infrazářiče

Skladem: NE

Dodání: Do týdne

Akční cena: 5 412 Kč s DPH

Popis produktu: Infračervený tepelný zářič PETALO - 728

Tento infrazářič se používá  v prostředí, které vyžaduje decentní a elegantní řešení se silným výkonem. Díky patentované technologii může být PETALO vystaveno účinkům vlhkosti ( IP 55) bez nutnosti použití krycího skla. Velmi nízká hmotnost přístroje usnadňuje manipulaci. Rubínová barva tepelných trubic neobtěžuje výrazným světlem, vypínač je umístěn na čelním panelu a usnadňuje obsluhu, minimalistický styl krycího chromovaného roštu, přístroje se vyznačují velkou kapacitou parabolického reflektoru.
 
Rozměry: 830x38x120 mm
Hmotnost: 1,3 kg
Napájení: 230 V – 50-60 Hz
Kabel: H05RN-F
Spotřeba: 1800 W
Životnost lampy: Cca. 5000 h
Výhřevnost lampy: 6-8 m2
Třída ochrany: IP55
Vypínač: ano
 
Spojení jednoduchostí a účinnosti. Při výběru topného zařízení jsou, a nejčastějším kritériem účinnost, spolehlivost a cena.

  • ÚČINOST – zařízení je navrženo tak, aby umožňovalo rychlý nárůst teploty a stejně jako stabilní a dlouhodobou účinnost. Při celkové tichosti poskytuje venkovní infrazářič příjemné stejnoměrné vytápění především díky optimální distribuci tepla.
  • SPOLEHLIVOST – snížení tepelného namáhání materiálů
  • zabránění přehřívání
  • užity vysoce kvalitní komponenty
  • CENA – navržené pro vytápění nejlevnějším možným způsobem, nedochází ke zbytečné technické komplikovanosti, která mívá negativní vliv na cenu

Více obrázků produktu: Infračervený tepelný zářič PETALO - 728

Infračervený tepelný zářič PETALO - 728Infračervený tepelný zářič PETALO - 728Infračervený tepelný zářič PETALO - 728Infračervený tepelný zářič PETALO - 728Infračervený tepelný zářič PETALO - 728
 

© 2011 - 2017