Teak čistič Oil Reiniger

Teak čistič Oil Reiniger

Typ: Výprodej

Výrobce: XYLADECOR

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Akční cena: 210 Kč s DPH

Popis produktu: Teak čistič Oil Reiniger

Čistící prostředek s inhibitorem kapek pro čištění starého, zašedlého zahradního nábytku z tvrdého dřeva, na bázi kyseliny oxalové. Starý a nový zahradní nábytek, jako jsou stoly, židle, lavičky atd., z tvrdého dřeva, např. afzelia, afrormosia, bangkirai, dub, frameri, ilomba, iroko, jatai, kaori, modřín; makoré, meranti, oregon pine, radiata pine, virginský cedr, red narra, vždyzelená sekvoja, trnovník, sapelli, sipo, teka obrovská. Ideální prostředek pro čištění zahradního nábytku z tvrdého dřeva (teak, dub, buk, meranti,…). Rychle vybělí všechny zašedlé dřevěné plochy. Díky bělícímu účinku čistícího prostředku dojde k oživení šedých dřevěných ploch a dřevo opět získá svoji přirozenou barvu. Potlačená tvorba kapek se snadno  zpracovává. 

ZPŮSOBY NANÁŠENÍ
Pomocí napuštěného hadříku nebo štětce bohatě naneste čistící prostředek na starý zašedlý zahradní nábytek z tvrdého dřeva.
Nechejte působit minimálně 10 minut. Poté pomocí brusného rouna nebo hrubšího hadru důkladně setřete zbylý čistící prostředek ve směru vláken dřeva.
 

Čistící prostředek na teak Xyladecor 0,5 l popis:

Čistící prostředek Xyladecor pro čištění starého zahradního nábytku.

Čistící prostředek na očištění starého zahradního nábytku s inhibitorem kapek pro snadnější čištění. Po aklikaci dochází k oživení zašedlých dřevěných ploch zahradního nábytku. Snadná práce při nanášení prostředku.

Čistič nábytku Xyladecor je vyroben na bázi rozpouštědel, balení 0,5 l

Vydatnost:
4-5 m2/ 0,5 l (jedno balení)

 

© 2011 - 2017