Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Typ: MEGA VÝPRODEJ

Výrobce: BL design

Skladem: NE

Dodání: Neznámá dostupnost

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Běžná cena: 12 088 Kč s DPH

Akční cena: 5 990 Kč s DPH

Ušetříte: 6 098 Kč s DPH

Popis produktu: Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Luxusní masivní stolová sestava 4 skládacích židlí a skládacího stolu z exotického prémiového teakového dřeva. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Stůl je opatřen otvorem pro slunečník. 

Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Rozměry stolu: 75 x 120 x 70 cm
Rozměr křesla: 89 x 47 x 43 cm

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu TEAK. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Teakového dřeva se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Teakové dřevo, z něhož je vyroben zahradní nábytek pochází z Indonésie. Pochází z nejlepších plantáží z ostrova Jáva a je té nejvyšší kvality. Plantáže byly založeny před téměř 200 lety Holanďany, nyní jsou vlastněny a řízeny indonéskou vládou. Ministerstvo lesnictví přísně kontroluje těžbu a sadbu teaku. Teak patří mezi nejtrvanlivější dřeviny světa. Odolává plísním, hnilobě a hmyzu. Vysoký obsah olejnatých pryskyřic zaručuje vysoukou trvanlivost i v mokrém prostředí. Bez problémů snáší suché a vlhké prostředí. Olej, který je v teakovém dřevě obsažený, chrání železné spoje před korozí, takže kovové prvky v něm nerezavějí. Olej je také vysoce konzervačním prostředkem pro dřevo, proto může být stolová sestava ponechána ve venkovním prostředí po desetiletí. 

 

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!

Více obrázků produktu: Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Dřevěná skládací sestava TEAK CLASIC SET 4

Ochranná plachta na zahradní nábytek Verdemax 6822Ochranná plachta na zahradní nábytek Verdemax 6822599 Kč Kč s DPH
Servírovací stolek VeGASServírovací stolek VeGAS1 690 Kč Kč s DPH
Teak olej V-Garden Sokrates 0,6 lTeak olej V-Garden Sokrates 0,6 l237 Kč Kč s DPH
 

© 2011 - 2021