Limes Prodloužení skleníku H 7-W - s polykarbonátem 4mm

Limes Prodloužení skleníku H 7-W - s polykarbonátem 4mm

Typ: Hobby řada H

Výrobce: LIMES

Skladem: NE

Dodání: Do týdne

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Akční cena: 5 442 Kč s DPH

Popis produktu: Limes Prodloužení skleníku H 7-W - s polykarbonátem 4mm

Prodloužení: prodloužení 147 cm

Popis: Skleníky typu H 7 lze prodlužovat pomocí tohoto modulu do jakékoli délky Skleník je místo osazen sklem nebo komůrkovým polykarbonátem o síle 4 mm. Pokud si objednáte polykarbonátovou výplň je součástí dodávky i hliníková samolepící páska pro uzavření komůrek v horní části desek a polykarbonátový U-profil pro uzavření komůrek ve spodní části desek. Zasklení je provedeno speciálními zasklívacími lištami. Pevná konstrukce skleníku ve spojení s komůrkovým polykarbonátem jej činí velmi odolným nejen vůči zátěži sněhem, větrem, ale i proti kroupám a dalším nárazům. Skleník je také mnohem bezpečnější proti různým poraněním.

Okna: 1 střešní okno

Gumová lemovka: Pro pružné uložení střešních skel doporučujeme navléknout na profily gumovou lemovku. Sklo tak lépe odolává pnutí konstrukce a nepříznivému počasí. Gumová lemovka je v balení tohoto prodloužení a vždy na celou střechu pro daný typ skleniku. Pro skleníky s polykarbonátem lemovku nenasazujte!!

Podkladový rám: (lze přiobjednat ke skleníku) Montáž podkladového rámu nezajišťujeme. Totéž platí i o plastových výplních. Pokud jste si objednali skleník s montáží a s ním jste si objednali také podkladový rám, smontujeme Vám skleník až tehdy, když budete mít podkladový rám smontovaný a pevně usazený v zemi. Skleník nelze totiž montovat na podkladový rám, pokud tento není napevno zasypaný a utěsněný v zemi. Mohlo by dojít k poškození skleníku. Návod na montáž naleznete na stránce Návod na montáž podkladového rámu pro skleníky Hobby H 7 Výkopy je nutné udělat podle plánu, který Vám na požádání zašleme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2011 - 2021