Servírovací stolek SERVING

Typ: Výprodej zahradního nábytku

Výrobce: BL design

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Maloobchodní cena: 2 090 Kč s DPH

Popis produktu: Servírovací stolek SERVING

Popis: Dřevěný servírovací stolek SERVING

Masivní dřevěný servírovací stolek meranti SERVING je zhotoven z velice trvanlivého tvrdého dřeva meranti. Vhodný doplněk ke stolním sestavám.
Servírovací stolek: 59 x 82 x 84 cm

Pokud chcete mít skutečně luxusní zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábyte je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Více obrázků produktu: Servírovací stolek SERVING

Servírovací stolek SERVINGServírovací stolek SERVINGServírovací stolek SERVINGServírovací stolek SERVINGServírovací stolek SERVING
 

© 2011 - 2023